Logo
Home Parallax BracketHome Parallax Bracket
- ROLLERcopter -
- Roll sehova! -
Home Parallax BracketHome Parallax Bracket

Roller Logo

Roller Copter

 

  • RollerCopter, to zdalnie sterowany helikopter nowoczesnej technologii. Jego unikalna konstrukcja sprawia, że toczy się po podłodze, suficie i ścianach!
  • Dzięki zastosowaniu ochronnej klatki jest odporny na wszelkie zderzenia.
  • Można nim sprawnie omijać przeszkody lub wlatywać w miejsca niedostępne dla innych helikopterów.
  • Zestaw zawiera: 1 Air Hogs Roller Copter, 1 pilot oraz instrukcję. Zabawka fabrycznie wyposażona jest w 1 akumulator LiPo 3,7V/200 mAh oraz wymaga użycia 6 baterii alkalicznych 1,5 V/AA (LR6), których w zestawie nie załączono.

 

 

 

Rollercopter Callouts Pl

 

FAQ

  1. Trzymaj palce i inne obiekty z dala od Rollercoptera. Jest ryzyko uszkodzenia śmigła i / lub urządzenia napędowego, jeśli wejdą w kontakt z jakimś obiektem podczas działania.
  2. Podstawa do ładowania może być również stosowana do dezaktywowania Rollercoptera jeśli kiedykolwiek wymknie się spod kontroli. Utrzymuj bazę naładowania w pobliżu, gdy grasz z Rollercopterem, dzięki czemu możesz szybko wyłączyć go w razie potrzeby. Wyłączenie zbiegłego Rollercoptera, uchroni go przed uszkodzeniem.
  3. Podczas obchodzenia się z Rollercopterem, zawsze trzymaj go od dołu i unikaj nadmiernej siły. Zginanie klatki ochronnej na Rollercopterze może uszkodzić śmigła i inne elementy i może mieć wpływ na wydajność lotu.

 

Rollercopter Box

Roller Copter kupisz tu: Sklep Cobi.

 

COBI S.A. © 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie treści zawartych na tej stronie zabronione. Polityka cookies.
Teksty, zdjęcia i inna zawartość witryny objęte są prawami autorskimi. Właściciel serwisu: COBI S.A., ul. Jaskrów 11, Warszawa
Powered and Designed by Deusdedit