Logo

Air Hogs to innowacyjne zabawki, takie jak: samoloty, śmigłowce, rakiety lub inne pojazdy zdalnie sterowane.

 

Zabawki marki Air Hogs charakteryzuje nowoczesność i prostota w jednym. Air Hogs nie wymagają montażu, co ułatwia zabawę młodszym dzieciom.

Marka Air Hogs powstała w 1996 roku dzięki dwóm brytyjskim wynalazcom: John’owi Dixon’owi oraz Peter’owi Manning’owy. Stworzyli oni prototyp samolotu zasilanego sprężonym powietrzem. Niestety żadna z firm nie podzielała entuzjazmu konstruktorów. Ostatecznie producent zabawek Spin Master zauważył potencjał zabawki i wykupił od konstruktorów licencję na technologię. Firma poświęciła dwa lata i pół miliona dolarów na udoskonalenie zabawki. Tak powstał pierwszy w serii Sky Shark. Zadebiutował on na wiosnę 1998 roku i natychmiast osiągnął ogromy sukces. Media były zachwycone zabawką, przez co dodatkowo podsycały jej popularność. Znane, amerykańskie  czasopismo naukowe  Popular Science pozytywnie wypowiedziało się na temat  Sky Shark.

To jednak nie koniec sukcesów.  Marka Air Hogs nabrała wiatru w żagle i rozpoczęła się prawdziwa fala sukcesów.  Powstał samochód Zero Gravity RC, pierwsza zabawka, która mogła jeździć po ścianach i była zdalnie sterowana. Następny to Stormlauncher pojazd-zabawka, który jeździ po ziemi,  pływa po wodzie i lata. Kolejną nowością był miniaturowy mini helikopter Havoc Heli, który waży zaledwie 10 gram!
Od ponad 15 lat marka Air Hogs nie zwolniła tempa i została światowym liderem wśród zabawkowych nowinek technologicznych.

Air Hogs to marka, która dzięki zaawansowanej technologii spełnia dziecięce marzenia.

 

 

Fakty o AirHogs

AirHogs to rewolucja w modelach RC!

AirHogs wyposażone są w innowacyjny stabilizator lotu „ steady-fly technology™”, który ułatwia sterowanie zabawką. Dodatkowym atutem modeli jest ich elastyczna i jednocześnie solidna obudowa. Konstrukcja AirHogs została stworzona przy udziale inżynierów i specjalistów efektów specjalnych.

Marka AirHogs zdobyła prestiżową nagrodę „Najbardziej innowacyjnej zabawki”.

Dane techniczne modeli AirHogs:

Modele RC na podczerwień (IR).
Zasięg nadajnika: 6 m
Ilość kanałów: 2
Częstotliwość: A,B

 

 

Oznaczenia diod na nadajniku:
Jeśli zielona dioda zaczyna się świecić wymień baterie.
Świecąca się  czerwona dioda oznacza, że ładowanie trwa.
Świecące równocześnie czerwone i zielone diody oznaczają, że model jest optymalnie naładowany, gotowy do zabawy.

Główne zasilanie: wbudowanyakumulator litowo-polimerowy, nadajnik-ładowarka: 6AA (nie załączono).

 

COBI S.A. © 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie treści zawartych na tej stronie zabronione. Polityka cookies.
Teksty, zdjęcia i inna zawartość witryny objęte są prawami autorskimi. Właściciel serwisu: COBI S.A., ul. Jaskrów 11, Warszawa
Powered and Designed by Deusdedit